Golfové ihrisko Gray Bear

Golfové ihrisko Gray Bear

Gray Bear, prvé 18 - jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku v malebnej nízkotatranskej prírode

18 jamiek | | celoročná
Tále 100 | +48° 52' 4.77", +19° 35' 34.41"
+421 48 6712 512 | infotale@tale.sk
http://www.tale.sk/taleweb/home1.nsf/page/O_ihriskup

ubytovanie
stravovanie
parkovanie
golf
lyžovanie
turistika
tarzánia
cyklistika
jazdenie-koníky
jaskyne
planovac+planovac
planovac-planovac

Vitajte na Gray Bear, prvom 18 - jamkovom majstrovskom golfovom ihrisku na Slovensku. Ihrisko bolo otvorené 8.augusta 2002. Symbolickú pásku prestrihol legendárny profesionálny golfový hráč a kapitán Ryder Cupu Tony Jacklin. O ihrisku povedal...oceňujem ho pre unikátne a krásne prírodné scenérie, originálnosť prostredia a dizajnu. Dizajn golfového ihriska vypracovala americká firma International Golf Course Design South Carolina s dizajnérmi Bobom Waltonom a Skipom Malekom. Šejping ihriska previedla škótska firma Southern Golf Ltd.,Veľká Británia.

Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy a jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky. Dizajn 6 296 m dlhého ihriska je však prehľadný a všetky jamky sú korektné i napriek tomu, že svojou náročnosťou vyžadujú skôr hráčsku pokoru a presnú hru železami.

Gray Bear je golfové ihrisko, kde sa využíva chôdza a odpaliská sú v malej vzdialenosti od grínov, ktoré svojrázne kopírujú terén. Typicky tvrdé hracie povrchy sú pokryté zmesou kostravy, ktorá kopíruje trávu akú je možné nájsť na ihriskách British Open v Škótsku.

Golfové ihrisko Gray Bear svoju vysokú profesionalitu potvrdilo i počas najprestížnejších golfových turnajov na Slovensku: Majstrovstiev Európy seniorov v kategórii Masters, EGA Challenge Trophy Boys v júli a auguste 2006 a Allianz Ladies Slovak Open 2010 a 2011.


Služby

Súčasťou rezortu sú ďalšie služby, ktoré pomáhajú začiatočníkom a pokročilým golfistom skvalitniť hru. Tréningové plochy: driving range, pitching a putting green sú k dispozícii počas celej sezóny.
Široký sortiment kvalitných jedál ponúka Slovenská reštaurácia s letnými terasami.

GOLF-Tale-Golfskola-001 GOLF-Tale-Golfskola-002 GOLF-Tale-Golfskola-003 GOLF-Tale-GrayBear-001 GOLF-Tale-GrayBear-002 GOLF-Tale-GrayBear-003 GOLF-Tale-GrayBear-004 GOLF-Tale-GrayBear-005 GOLF-Tale-GrayBear-006 GOLF-Tale-GrayBear-007 GOLF-Tale-GrayBear-008 GOLF-Tale-GrayBear-009

logo hucul logo Narodny park logo Muranska planina logo Vydra logo Salas Zbojska logo Klaster Horehronie
logo regionalny operacny program logo europska unia
Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego funduszu
rozwoju
„Inwestujemy w waszą przyszłość“

Ta strona została zrealizowana w ramach projektu „Magistrala hucułska – klaster ruchu turystycznego na powierzchni Płaskowyż Murański – Czarny Balog“ pod patronatem gminy Czarny Balog | Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych
Liczba podejść: 89045
Copyright © Magistrala huculska 2012, wszelkie prawa zastrzeżone
Deklaracja dostępności | Webdesign by ŽP Informatika s.r.o.