25. 2. 2021 ............................................................................. Huculská magistrála má aktuálne 36 kilometrov trás
E-mail newsletter
Prihláste sa na automatický odber noviniek

fotogaleria


videogaleria
planovac

Golfové ihrisko Gray Bear

Golfové ihrisko Gray Bear

Gray Bear, prvé 18 - jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku v malebnej nízkotatranskej prírode

18 jamiek | | celoročná
Tále 100 | +48° 52' 4.77", +19° 35' 34.41"
+421 48 6712 512 | infotale@tale.sk
http://www.tale.sk/taleweb/home1.nsf/page/O_ihriskup

ubytovanie
stravovanie
parkovanie
golf
lyžovanie
turistika
tarzánia
cyklistika
jazdenie-koníky
jaskyne
planovac+planovac
planovac-planovac

Vitajte na Gray Bear, prvom 18 - jamkovom majstrovskom golfovom ihrisku na Slovensku. Ihrisko bolo otvorené 8.augusta 2002. Symbolickú pásku prestrihol legendárny profesionálny golfový hráč a kapitán Ryder Cupu Tony Jacklin. O ihrisku povedal...oceňujem ho pre unikátne a krásne prírodné scenérie, originálnosť prostredia a dizajnu. Dizajn golfového ihriska vypracovala americká firma International Golf Course Design South Carolina s dizajnérmi Bobom Waltonom a Skipom Malekom. Šejping ihriska previedla škótska firma Southern Golf Ltd.,Veľká Británia.

Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy a jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky. Dizajn 6 296 m dlhého ihriska je však prehľadný a všetky jamky sú korektné i napriek tomu, že svojou náročnosťou vyžadujú skôr hráčsku pokoru a presnú hru železami.

Gray Bear je golfové ihrisko, kde sa využíva chôdza a odpaliská sú v malej vzdialenosti od grínov, ktoré svojrázne kopírujú terén. Typicky tvrdé hracie povrchy sú pokryté zmesou kostravy, ktorá kopíruje trávu akú je možné nájsť na ihriskách British Open v Škótsku.

Golfové ihrisko Gray Bear svoju vysokú profesionalitu potvrdilo i počas najprestížnejších golfových turnajov na Slovensku: Majstrovstiev Európy seniorov v kategórii Masters, EGA Challenge Trophy Boys v júli a auguste 2006 a Allianz Ladies Slovak Open 2010 a 2011.


Služby

Súčasťou rezortu sú ďalšie služby, ktoré pomáhajú začiatočníkom a pokročilým golfistom skvalitniť hru. Tréningové plochy: driving range, pitching a putting green sú k dispozícii počas celej sezóny.
Široký sortiment kvalitných jedál ponúka Slovenská reštaurácia s letnými terasami.GOLF-Tale-Golfskola-001 GOLF-Tale-Golfskola-002 GOLF-Tale-Golfskola-003 GOLF-Tale-GrayBear-001 GOLF-Tale-GrayBear-002 GOLF-Tale-GrayBear-003 GOLF-Tale-GrayBear-004 GOLF-Tale-GrayBear-005 GOLF-Tale-GrayBear-006 GOLF-Tale-GrayBear-007 GOLF-Tale-GrayBear-008 GOLF-Tale-GrayBear-009

logo regionalny operacny program logo europska unia
Tento projekt je spolufinancovaný Európskou úniou z Európskeho fondu regionálneho
rozvoja
„Investícia do vašej budúcnosti“

Stránka bola realizovaná v rámci projektu „Huculská magistrála – klaster cestovného ruchu na území Muránska planina – Čierny Balog“ pod záštitou obce Čierny Balog
Prehlásenie o spracovaní osobných údajov
Počet prístupov: 906955
Copyright © Huculská magistrála 2012, všetky práva vyhradené.
Vyhlásenie o prístupnosti | Webdesign by ŽP Informatika s.r.o.